Atribuită
Cumpărare directă
Se vor achizitiona urmatoarele produse: Racord flexibil ½ ½ 50cm-6 buc; Racord flexibil 3/8 3/8 50cm - 4buc; Racord flexibil 3/8 3/8 30cm - 4buc; Baterie chiuveta baie -10buc; Para cu furtun pentru dus -9buc; Baterie dus - 5 buc; Rezervor apa wc -4buc; Boiler electric - 3buc; Radiator otel 900/600/11- 2 buc; Racord flexibil evacuare wc -6buc; Aeresitoare automate ½ lateral pentru radiator otel -12 buc; Adeziv exterior gresie (saci 25kg) -16 saci; Kit rost gresie exterior (galeata 5kg)-5 galeti;p Gresie exterior (1 cutie=1,26mp) -16 cutii (20,16mp)
- Număr anunț
- DA27171063
- Autoritate contractantă
- SPEEH HIDROELECTRICA SA (CUI 13267213)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
- Cod CPV
- 42132000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.576,56 RON
- Valoare atribuită
- 6.576,56 RON
- Data publicării
- 23.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 24.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.