Atribuită
Cumpărare directă
Omniplast 5x5 - 2 buc ; M-D elastic forte super x 12 buc 1 cut; M-D elastic x 14 1 buc; Apa oxigenata 3% 200 gr 2 buc; Oximed spray 3 buc; Cutiflex steril 7x5 cm 2 buc; Cosmopor advance 15x8cm M_D forte med plasture rezistent x 40 buc - 1 buc; Cutiflex medium plasture 78x 20 mm 1 buc; Brufen 400 mg x 30 cpr. 2 cut; Omniplast 1,25 x 5 2 cut; Omniplast 2,5 x 5 1 cut; Omnifilm 2,5 x 5 1 cut; Cara tifon 10x10 6 buc; Cosmopor cm x 250 buc - 30 buc; Cara comprese sterile 10x10 - 6 buc; Plasture medaplast 2x 6 cm - 30 buc.
- Număr anunț
- DA27176547
- Autoritate contractantă
- MUZEUL SECUIESC AL CIUCULUI (CUI 4367876)
- Furnizor / câștigător
- PARA-FARM SRL (CUI 9586222)
- Cod CPV
- 33190000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 325,06 RON
- Valoare atribuită
- 325,06 RON
- Data publicării
- 24.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 29.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.