Atribuită
Cumpărare directă
Pachet servicii telefonie mobile si fixa si internet back-up. 15 abonamente cu nelimitat minute si SMS national si Roaming Ue, 15 Gb trafic date national si Roaming UE, 150 unitati international UE 10 abonamente voce fixa 1 flux voce fixa cu 4000 minute in retele fixe nationale 1 linie internet fix garantat 90 Mbps Total pachet 1506,75 Ron fara TVA
- Număr anunț
- DA27169790
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC NICOLAE MALAXA (CUI 4203938)
- Furnizor / câștigător
- VODAFONE ROMANIA SA (CUI 8971726)
- Cod CPV
- 64210000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.506,75 RON
- Valoare atribuită
- 1.506,75 RON
- Data publicării
- 23.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 28.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.