Atribuită Cumpărare directă

Furnizare agende si pixuri 12 buc Foi parcurs 3 buc SACI MANAJ BUC 2.000 LAVETE BUC 2.000 HARTIE IG BUC 3.000 DOMESTOS BUC 2.000 SACI MANAJ 240L BUC 2.000 MONOROLA 80M BUC 1.000

Număr anunț
DA27163252
Autoritate contractantă
COMUNA RIMETEA (CUI 4562125)
Furnizor / câștigător
MEDIA PAPER SRL (CUI 15159862)
Cod CPV
30199000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
272,18 RON
Valoare atribuită
272,18 RON
Data publicării
22.12.2020 00:00
Data finalizării
23.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

272,18 RON

din 272,18 RON estimat