Atribuită Cumpărare directă

Servicii de elaborare strategie de dezvoltare pe termen mediu-lung pentru UAT cu locuitori mai multi de 5000. Proiectele prevazute in strategie vor fi corelate cu nevoile comunei si cu finantarile disponibile pana in anul 2027.

Număr anunț
DA27189169
Autoritate contractantă
Comuna Calinesti (CUI 5050611)
Furnizor / câștigător
IQ CONSULTING PAS GROUP SRL (CUI 23611542)
Cod CPV
73220000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
20.000 RON
Valoare atribuită
20.000 RON
Data publicării
29.12.2020 00:00
Data finalizării
30.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

20.000 RON

din 20.000 RON estimat