Atribuită
Cumpărare directă
Sunt necesare următoarele repere:1. camera 750/20-1 buc, 2. camera 1400/38-1 buc., 3. ulei H46 3l, 4. supape compresor 1 set, 5. garnitura ph.-1 buc., 6. garnitura chiulasa compresor -1 buc., 7. garnituri motor 1 set, 8. curea compresor-1 buc., 9. bec far- 2 buc., 10. bec semnalizare - 2 buc., 11. anvelopa 750/20 td 16- 2 buc., 12. valvolina 3l, 13. vaselina 2 cutii, 14. ulei T90/20l, 15. pompa hidraulica U 650=1 buc., 16 contact cheie U445 - 1 buc.
- Număr anunț
- DA27144759
- Autoritate contractantă
- COMUNA GROSI (PRIMARIA GROSI) (CUI 3627722)
- Furnizor / câștigător
- SILMECOM SRL (CUI 9139194)
- Cod CPV
- 34300000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.718,07 RON
- Valoare atribuită
- 1.718,07 RON
- Data publicării
- 21.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 21.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.