Atribuită Cumpărare directă

Scaunul este confectionat din material plastic, verde, cu dimensiunile: 46x55x90 cm, iar pentru o mai buna relaxare este prevazut cu spatar si brate laterale. Utilizare interior/exterior

Număr anunț
DA27148223
Autoritate contractantă
Orasul Urlati (Consiliul Local) (CUI 2844189)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
39113000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
462,90 RON
Valoare atribuită
462,90 RON
Data publicării
21.12.2020 00:00
Data finalizării
22.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

462,90 RON

din 462,90 RON estimat