Atribuită
Cumpărare directă
PACHETUL CONTINE: 1 TUB FLUORESCENT 80 18W 865 TL-D SUPER #8711500631770 buc 20 5.7983 2 ROLA PERLON RADIATOR 40CM#9002588200026 buc 1 6.3025 3 CUPLA TATA EXT. G1.4 ART.120 #2000000274751 buc 2 3.2773 4 ADEZIV PJ (PRENADEZ) 750ML#2000000153025 #6422154002541 buc 1 15.8824 5 25601 CAPSE TIP U 80-10 BLISTER (1000BUC/CAP) #5948632000294 buc 3 7.1429 6 CABLU ALIMENTARE PT.TUB LUM.LED #5948833042543 buc 3 6.3025 7 TUB TERMOCONTACTABIL ZS095 NEGRU #2000000285313 buc 2 2.437 8 BANDA MONTAJ 19MMX5M ALB #9002588456317 buc 1 13.3613 9 CUTIT CU SUPORT METALIC#9002588304502 buc 2 4.958 10 FISA BIPOLARA DEMONTABILA C.P. CONECTARE CENTRALA #6422161063702 #2000000200859 buc 2 2.437 11 PAPUC INELAR CLH50-10 NEIZOLAT DIN TEAV. #5997374215466 buc 2 4.6218 12 PAPUC INELAR NEIZOLAT SZ35-10 #2000000235653 buc 2 4.6218 13 CONDUCTOR MYF 25 #2000000249537 m 3 10 14 PRIZA SIMPLA CP BLISTER SEDNA #8690495019964 buc 1 15.042 15 BEC HALOG.STAN.BH30 70W E27 A55 STARKE #5949038401531 buc 20 2.437 16 AERISITOR AUTOMAT 1.2 FLEXVENT 89000 FLAMCO #8712874890008 buc 1 29.8319 17 SET 10 BURGHIE METAL HSS POINTTEG 4.0 #3165140907170 buc 1 12.1849 18 SET 10 BURGHIE METAL POINTTEQ 5.0 #3165140907279 buc 1 13.8655 19 STECHER CAUCIUC IP 44 220V NEGRU #2000000425016 #5948833053501 #9003399982651 buc 1 10 20 REDUCTIE 1.2X3.8 INT.-EXT. ALAMA FERRO #5902194917384 buc 1 2.9412 21 PANZA ABRAZIVA KK114F P80 #2000000195094 buc 1.5 7
- Număr anunț
- DA27146486
- Autoritate contractantă
- S.C. TRANSPORT LOCAL S.A. (CUI 1219301)
- Furnizor / câștigător
- SURUB TRADE SRL (CUI 3563696)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 425,34 RON
- Valoare atribuită
- 425,34 RON
- Data publicării
- 21.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 22.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.