Atribuită Cumpărare directă

HDD 1,2TB SAS 10k + sertar hot plug HP pentru DL380 G10 Partnumber HP 872479-B21 Pret unitar: 935 RON + TVA / buc garantie: 5 ani fara returnarea discului defect

Număr anunț
DA27173370
Autoritate contractantă
U.M. 0894 Bucuresti (CUI 24105500)
Furnizor / câștigător
STREAM NETWORKS SRL (CUI 9911870)
Cod CPV
30233132-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.805 RON
Valoare atribuită
2.805 RON
Data publicării
23.12.2020 00:00
Data finalizării
24.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.805 RON

din 2.805 RON estimat