Atribuită Cumpărare directă

Mobilier fișier cu sertare culisante - Lot 10, conform specificatiilor tehnice transmise in solicitarea de oferta, asumate de furnizor. Prezentul accept reprezinta comanda ferma de livrare cat mai urgenta a produselor (3-6 ZILE LUCRATOARE DE LA COMANDA). Prețul ofertat va cuprinde inclusiv transportul la sediul Spitalului de Pneumoftiziologie Satu Mare, str. Ialomiței nr. 9.

Număr anunț
DA27172717
Autoritate contractantă
JUDETUL SATU MARE (CUI 3897378)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
Cod CPV
39132100-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.690,94 RON
Valoare atribuită
1.690,94 RON
Data publicării
23.12.2020 00:00
Data finalizării
28.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.690,94 RON

din 1.690,94 RON estimat