Atribuită
Cumpărare directă
Termostat Da Debit aer cald (mc/h) 1100 Putere termica (kW) 0,1 / 5,0 / 10,0 / 15,0 Volum recomandat (m³) 300 Sursa energie termica Curent electric Numar faze Trifazat Dimensiuni ( L x l x h ) (mm) 495 x 520 x 860 Greutate (kg) 22 Actionare / Alimentare Curent Trifazic
- Număr anunț
- DA27184176
- Autoritate contractantă
- CLUBUL SPORTIV MUNICIPAL "DORNA" VATRA DORNEI (CUI 31737917)
- Furnizor / câștigător
- EXPOTEHNICA SRL (CUI 10379328)
- Cod CPV
- 39715200-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 848,74 RON
- Valoare atribuită
- 848,74 RON
- Data publicării
- 28.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 29.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.