Atribuită
Cumpărare directă
250G JACOBS KRONUNG x 36 buc 100G JACOBS KRONUNG MACINATA x48 buc RIOBA ZAHAR BRUN BAGHETE 500X5G x 3buc RIOBA ZAHAR ALB BAGHETE 500X5G x 2 buc MEGGLE LAPTE CAFEA 10x10g x 2 cut RIOBA LAPTE CAFEA x 1 cut Paletine 110mm 1000 bucx 4 buc PAHARE CARTON CITY 4OZ 50BUC / set x 10 buc
- Număr anunț
- DA27148954
- Autoritate contractantă
- Consiliul Judetean Buzau (CUI 3662495)
- Furnizor / câștigător
- REAL S.R.L. (CUI 3493060)
- Cod CPV
- 15800000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.338,11 RON
- Valoare atribuită
- 1.338,11 RON
- Data publicării
- 21.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 22.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.