Atribuită
Cumpărare directă
Vacutainer biochimie cu volum de 9 ml, FARA Clot activator, PET. Dimensiunea tubului: 16x100 mm, dop rosu. Mod de ambalare: Cutie * 100 buc, Bax: 1200 Buc. Pe tub/cutie sunt inscriptionate: volumul, dimensiunile tubului, tipul si codul, numarul lotului de productie, numele producatorului, mentiunea "Sterile" si data expirarii. Existenta vidului predeterminat asigura recoltarea cantitatii necesare de sange de la pacient. Marcaj CE. Produsul este insotit la livrare de Declaratie de conformitate CE, Instructiunile de utilizare, Certificat de sterilizare, Certificat ISO 9001:2015; 13485:2016 de la producator si Certificat ISO 9001:2015 SC Eprubeta Farm SRL.
- Număr anunț
- DA27148310
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA SANITARA VETERINARA SI PENTRU SIGURANTA ALIMENTELOR ALBA (CUI 5823920)
- Furnizor / câștigător
- EPRUBETA FARM SRL (CUI 11171693)
- Cod CPV
- 33141300-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 11.427 RON
- Valoare atribuită
- 11.427 RON
- Data publicării
- 21.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 22.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.