Atribuită
Cumpărare directă
Suplimentare servicii de telefonie mobila si date mobile pentru 6 luni pentru 70 abonamente de telefonie mobila: Minute și SMS-uri naționale - fix și mobil: Nelimitat Trafic de date inclus (trafic național de date la viteza 4G: Nelimitat Minute Internaționale mobil și fix (valabile în UE): Nelimitat Acces/trafic în roaming SEE: DA/1.94 Gb Tarif/abonament: 3.4 euro/luna, Total 238 euro/luna,Total pentru 6 luni 1428 euro fara TVA 1 EURO = 4.8663 Lei/22.12.2020
- Număr anunț
- DA27159532
- Autoritate contractantă
- ADMINISTRATIA FONDULUI PENTRU MEDIU (CUI 14715650)
- Furnizor / câștigător
- ORANGE ROMANIA COMMUNICATIONS S.A. (CUI 427320)
- Cod CPV
- 64200000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.949,08 RON
- Valoare atribuită
- 6.949,08 RON
- Data publicării
- 22.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 23.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.