Atribuită Cumpărare directă

ASPIRATOR MULTIFUNCT WD3 1.629-820.0

Număr anunț
DA27149622
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC NICOLAE ISTRATOIU DELENI (CUI 29308930)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
39713430-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
495,64 RON
Valoare atribuită
495,64 RON
Data publicării
21.12.2020 00:00
Data finalizării
22.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

495,64 RON

din 495,64 RON estimat