Atribuită Cumpărare directă

270 / 5000 Rezultatele traducerii Combo bas Putere: 10 W Echipament: difuzor 2x 5 "Vox Bulldog Combo-ul ideal de exerciții și înregistrări cu un sunet distinctiv Vox Controler pentru drive, Treble, Bass, Volume Comutator luminos Ieșire căști / linie Dimensiuni (L x Î x A): 380 x 277 x 170 mm Greutate: 5,6 kg

Număr anunț
DA27167109
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA NATIONALA DE ARTA TEATRALA SI CINEMATOGRAFICA I. L. CARAGIALE BUCURESTI (CUI 4453160)
Furnizor / câștigător
FLY MUSIC SRL (CUI 18996892)
Cod CPV
37321000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.755,97 RON
Valoare atribuită
8.755,97 RON
Data publicării
23.12.2020 00:00
Data finalizării
28.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.755,97 RON

din 8.755,97 RON estimat