Atribuită Cumpărare directă

Publicare anunt atribuire concesiune a unui teren cu suprafaţa de 2156 mp, amplasat în intravilanul satului Ghimeș, strada Stadionului, comuna Ghimes-Faget, judtul Bacau

Număr anunț
DA27173667
Autoritate contractantă
Comuna Ghimes-Faget (CUI 4277870)
Furnizor / câștigător
OFICIAL PRESS SRL (CUI 34336600)
Cod CPV
79341000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
270,59 RON
Valoare atribuită
270,59 RON
Data publicării
23.12.2020 00:00
Data finalizării
24.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

270,59 RON

din 270,59 RON estimat