Atribuită
Cumpărare directă
PACHET ARTICOLE BIROTICA SI PAPETARIE NUMAR DE REFERINTA: 06217 PRET DE CATALOG: 493,74 RON / Unitate de masura UNITATE DE MASURA: bucata COD SI DENUMIRE CPV: 30199000-0 Articole de papetarie si alte articole din hartie (Rev.2) DESCRIERE: Denumire MA Cant. UV -------------------------- -- -------- ---- RTC SUPORT ... mai departe
- Număr anunț
- DA27184180
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA „SPIRU HARET” INSURATEI (CUI 17363221)
- Furnizor / câștigător
- SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
- Cod CPV
- 30199000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 493,74 RON
- Valoare atribuită
- 493,74 RON
- Data publicării
- 28.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 29.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.