Atribuită
Cumpărare directă
AXION PASTA ULTRA-DEGR.40 BU 3 1 EMEKA PARADISE 3STR.24ROL BU 5 1 SANO SPARK LAMAIE DET.VAS BU 3 1 CIF POWER SHINE ANTI-CAL. BU 2 1 RIVEX MOBILA ALOE VERA 50 BU 3 1 SANO C.SOL.GEAM PIST.1L RE 3 1 DOMESTOS WC GEL TOT.HYGI. BU 2 1 SANO B.BLUE 5IN1 WC 55G BU 5 1 FINO TEFLON SCOURER 2 BU 3 1 S-B BUR.PROT.5BUC PROMO BU 2 1 ALUFIX ECON.SACI MEN.60L BU 15 1 OTI SACI MENAJ 120L 10BUC BU 15 1 OTI SACI MENAJ.ECON.35L 5 BU 15 1 FRISBI PROSOAPE HA.150M PG 6 1 SERVETELE ALBE2STR 250BUC BU 2 1 DOMESTOS ATLANTIC 2L PG 2 1
- Număr anunț
- DA27119487
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA JUDETEANA PENTRU CULTURA BRAILA (CUI 4343249)
- Furnizor / câștigător
- SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
- Cod CPV
- 39831200-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 789,94 RON
- Valoare atribuită
- 789,94 RON
- Data publicării
- 17.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 18.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.