Atribuită
Cumpărare directă
Solutie pentru igienizarea mainilor Concentratie 70% alcool Autorizatie Insitutul Cantacuzino nr. 179/ 13.05.2020 Compozitie chimica: etanol CAS 64-17-5 concentratie 615%. alcool izopropilic CAS 67-63-0 concentralie 7,5%. etandiol CAS 107-21-1 concentratie 1%. butanona CAS 78-93-3 concentratie 2% ; Grupa principals: 1; Tip produs: 1; Raport de testare nr. 2005 0284/10.05.2020; Raport de testare nr. 2005 0288/10.05.2020; Domeniul de utilizare: dezinfectant pentru maini utilizat in domeniul agroalimentar, industrial, casnic, colectivitati si domeniul medical; Efect: bactericid EN 13727+A2, EN 1276
- Număr anunț
- DA27172443
- Autoritate contractantă
- TEATRUL ANTON PANN RM. VALCEA (CUI 2649480)
- Furnizor / câștigător
- BOGMAR SRL (CUI 10979365)
- Cod CPV
- 33631600-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 405,30 RON
- Valoare atribuită
- 405,30 RON
- Data publicării
- 23.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 23.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.