Atribuită Cumpărare directă

1BC X TN241 CARTUS TONER CYAN, 1BC X TN241 CARTUS TONER MAGENTA, 1BC X TN241 CARTUS TONER YELLOW, 3BC X TN-2421 CARTUS TONER BLACK, 2BC X TN3480

Număr anunț
DA27133205
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala George Cosbuc (CUI 26983192)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
Cod CPV
30125100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
950,02 RON
Valoare atribuită
950,02 RON
Data publicării
18.12.2020 00:00
Data finalizării
21.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

950,02 RON

din 950,02 RON estimat