Atribuită Cumpărare directă

SORT BALASTIERA 0-4, 4-8, 8-16, 16-32, >32, TRANSPORT AUTO 43 CURSE*50 KM BALASTIERA LIVADA-HALMEU

Număr anunț
DA27129949
Autoritate contractantă
COMUNA HALMEU (CUI 3897157)
Furnizor / câștigător
ROSU COMPANY SRL (CUI 3963099)
Cod CPV
14212120-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
36.830 RON
Valoare atribuită
36.830 RON
Data publicării
18.12.2020 00:00
Data finalizării
21.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

36.830 RON

din 36.830 RON estimat