Atribuită Cumpărare directă

POLIST.EXTR XPS ZENTYSS G2 600X1250D PAC 4,00 BANDA MASCARE BAUDEMAN 50MX50MM 4359-44 BUC 2,00 ULTRABOND P990 15 KG BUC 1,00

Număr anunț
DA27120404
Autoritate contractantă
Colegiul National Mihai Eminescu Botosani (CUI 3585570)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
793,32 RON
Valoare atribuită
793,32 RON
Data publicării
17.12.2020 00:00
Data finalizării
18.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

793,32 RON

din 793,32 RON estimat