Atribuită Cumpărare directă

APARAT DE LAMINAT FELLOWES SATURN 3I, A3, ARGINTIU

Număr anunț
DA27173353
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NICOLAE LABIS (CUI 32579777)
Furnizor / câștigător
ECHO PLUS SRL (CUI 18957613)
Cod CPV
30190000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
634,79 RON
Valoare atribuită
634,79 RON
Data publicării
23.12.2020 00:00
Data finalizării
28.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

634,79 RON

din 634,79 RON estimat