Atribuită Cumpărare directă

90G PROTEX SAPUN FRESH-36 400ML SAMPON W%G-12 200ML SHAUMA BALSAM-12 400G SAVEX MANUAL-14X7 20KG SAVEX AUTO-2 500ML TRIUMF DEGRES-6 225G AXION PASTA-6 4L ACE CLOR PARF-10 ARO SET MP BBC 250G,3 BUC-10

Număr anunț
DA27174419
Autoritate contractantă
PREVENTORIUL T.B.C.COPII DELENI (CUI 4701266)
Furnizor / câștigător
METRO CASH & CARRY ROMANIA SRL (CUI 8119423)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
991,26 RON
Valoare atribuită
991,26 RON
Data publicării
24.12.2020 00:00
Data finalizării
28.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

991,26 RON

din 991,26 RON estimat