Atribuită
Cumpărare directă
lant 18" .325 1,5mm 21LPX Buc 3 ulei amestec 1 L Husqvarna LS+ pentru motoare in 2T Buc 4 pila rotunda 4,8mm Oregon Buc 4 filtru carburant Hva Buc 1 sprochet .325" Buc 1 bujie 2T NGK Buc 1 piulita M8 Buc 1 amortizor cilindru 357xp, 359 Buc 1 flansa partitie 357xp, 359 Buc 1 arc ambreiaj 357xp, 359 Buc 1 MANOPERA UT 15 sina de ghidaj Hva 18" 1,5mm 325 Buc 1
- Număr anunț
- DA27121848
- Autoritate contractantă
- Comuna Mogos (CUI 4562460)
- Furnizor / câștigător
- AGRO-SILVA SRL (CUI 14657419)
- Cod CPV
- 50800000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 782,71 RON
- Valoare atribuită
- 782,71 RON
- Data publicării
- 18.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 21.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.