Atribuită Cumpărare directă

PULPE INTREGI DEZOSATE AGRICOLE,PIEPT PUI DEZOSAT PG SPOT CG,ARO FASOLE VERDE TAIATA,MUTTI PULPA ROSII PASATA,ARO ROSII INTREGI DECOJITE,MAZARE VERDE GRADINA,ARO CIUPERCI TAIATE,AMATA ROSII PASATE,ARO CASTRAVETI OTET,FLORIOL ULEI,MARGARITAR Z CRISTAL,ARO OTET MERE,BANEASA SPAGHETTI,PAMBAC MACAROANE,ARO TAGLIATELE,BANEASA MACAROANE,AROVIT GEM VISINE,AROVIT GEM CAISE,AROVIT GEM CAPSUNI,RAURENI GEM PIERSICI,ATIFCO OREZ CAMOLINO,NESQUIC DUO,NESQUIC CEREALE,ARO PIPER NEGRU BOABE, DR OETKER ESENTA VAN,ARO NUCA COCOS,BELIN CEAI FR PADURE,CACAO NEAGRA PUDRA

Număr anunț
DA27117763
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT ARMONIA (CUI 29344312)
Furnizor / câștigător
METRO CASH & CARRY ROMANIA SRL (CUI 8119423)
Cod CPV
15897300-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.749,32 RON
Valoare atribuită
6.749,32 RON
Data publicării
17.12.2020 00:00
Data finalizării
18.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.749,32 RON

din 6.749,32 RON estimat