Atribuită
Cumpărare directă
COT PP 110X87 - 3 BUC - 3.84 RON/BUC COT PP 110X45 - 10 BUC - 3.36 RON/BUC TEAVA PP 110X2.7 250MM - 3 BUC - 7.13 RON/BUC TEAVA PP 110X2.7 500MM - 2 BUC - 10.83 RON/BUC TEAVA PP 110X2.7 1000MM - 2 BUC - 15.63 RON/BUC COLIER NG 4'' - 2 BUC - 4.70 RON/BUC RAMIFICATIE PVC KG 110/110X45 - 2 BUC - 10.64 RON/BUC RAMIFICATIE PP 110/50X87 - 1 BUC - 4.67 RON/BUC OCOLIRE PPR20 - 2 BUC - 1.44 RON/BUC TEU PPR 20 - 2 BUC - 0.68 RON/BUC COT PPR 20X1/2'' FI - 2 BUC - 4.35 RON/BUC TEAVA PPR COMPOZITA 20 - 12 ML - 3.61 RON/ML IZOLATIE CU 22/06 - 14 ML - 0.76 RON/ML ROBINET APA 1/2 MT CU OLANDEZ - 1 BUC - 25.35 RON/BUC COLIER NG 1/2'' - 3 BUC - 1.42 RON/BUC REDUCTIE PPR 50X32 - 1 BUC - 1.66 RON/BUC MUFA PPR 20 - 5 BUC - 0.35 RON/BUC NIPLU BRONZ 1/2'' - 3 BUC - 2.14 RON/BUC TEAVA PP 32X1.8 1000MM - 1 BUC - 3.96 RON/BUC COT PP 32X87 - 2 BUC - 0.91 RON/BUC COT PP 32X45 - 2 BUC - 1.63 RON/BUC TOTAL: 270.16 RON
- Număr anunț
- DA27112297
- Autoritate contractantă
- RIAL SRL (CUI 1107650)
- Furnizor / câștigător
- WORLD CLASS DISTRIBUTION SRL (CUI 32522592)
- Cod CPV
- 39370000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 270,16 RON
- Valoare atribuită
- 270,16 RON
- Data publicării
- 17.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 18.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.