Atribuită Cumpărare directă

ACHIZITIA TINE LOC DE COMANDA FERMA ! RUGAM CA MARFA SA FIE INSOTITA DE URMATOARELE DOCUMENTE: FACTURA FISCALA, DECLARATIE DE CONFORMITATE CU NR.DE LOT CERTIFICAT DE CONFORMITATE MARCA ,,CE “PENTRU DISPOZITIVE MEDICALE INSTRUCTIUNI DE UTILIZARE IN LIMBA ROMANA, AVIZ DE FUNCTIONARE pentru distribuitor in care sa se regaseasca producatorul dispozitivului medical achizitionat. (unde este cazul )MANUSI CHIRURGICALE STERILE NR.7=1000 PER, NR.7.5= 1000 PER

Număr anunț
DA27118144
Autoritate contractantă
Spital Orasenesc Pucioasa (CUI 4206977)
Furnizor / câștigător
IDEAL OPTIONS SRL (CUI 32574940)
Cod CPV
18424000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.990 RON
Valoare atribuită
4.990 RON
Data publicării
17.12.2020 00:00
Data finalizării
21.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.990 RON

din 4.990 RON estimat