Atribuită
Cumpărare directă
Procesor Producator procesor: AMD Tip procesor: Ryzen 5 Model procesor: 3400G Numar nuclee: 4 Arhitectura: Zen Frecventa procesor: 3700 MHz TurboBoost: 4200 MHz Memorie Cache: 4096 KB Memorie Memorie RAM: 8 GB Tip memorie: DDR4 Frecventa: 3000 MHz Memorie maxima: 64 GB Numar sloturi: 2 Sloturi ocupate: 2 Placa video Tip memorie video: Integrata Chipset video: Intel Model placa video: Radeon RX Vega 11 Graphics Stocare Unitate de stocare: SSD Capacitate stocare: 250 GB Interfata: SATA III Unitate optica Unitate optica: Nu Tip unitate: Fara unitate optica Alte componente Audio: Realtek ALC887 8-Channel High Definition Audio CODEC Placa de baza Socket procesor: AM4 Sloturi: 1 x PCIe 3.0/2.0 x16 4 x SATA 6Gb/s 1 x M.2 Socket Porturi: 1 x PS/2 keyboard (purple) 1 x PS/2 mouse (green) 1 x D-Sub 1 x HDMI 1 x LAN (RJ45) port(s) 4 x USB 3.1 Gen 1 (blue) 2 x USB 2.0 3 x Audio jack(s) Conectivitate Retea: 10/100/1000 Sistem de operare Sistem de operare: Windows 10 Home Utilizare Utilizare: Gaming Tip sistem: Desktop PC Destinat pentru: Gaming Altele Putere sursa: 550 W Carcasa: Middle Tower Culoare: Negru Dimensiuni: 205 x 442 x 370 mm Garantie: 12 luni persoane juridice
- Număr anunț
- DA27112597
- Autoritate contractantă
- Liceul Tehnologic Nr 1 Municipiul Sighisoara (CUI 6118154)
- Furnizor / câștigător
- FLANCO RETAIL SA (CUI 27698631)
- Cod CPV
- 30141200-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.546,22 RON
- Valoare atribuită
- 5.546,22 RON
- Data publicării
- 17.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 18.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.