Atribuită
Cumpărare directă
Denumire Cod Cantitate Pret vanzare 00030240 G PLANSA - INMULTIREA NUMERELOR NATURALE MMP07K 1 30 00030241 G PLANSA - IMPARTIREA NUMERELOR NATURALE MMP05K 1 30 PLANSA ORDINEA EFECTUARII OPERATIILOR / IMPARTIREA NUMERELOR NATURALE MMP05 1 39.5 00030237 G PLANSA - OPERATII CU NUMERE NATURALE MMP03FK 1 30 PLANSA FRACTII/ UNITATII DE MASURA PENTRU TIMP MMP02 1 39.5 PLANSA NUMERE NATURALE DE LA 0-1000 / OPERATII CU NUMERE NATURALE MMP03 1 39.5 PLANSA COMPARAREA NUMERELOR / UNITATII DE MASURAT LUNGIMI MMP04 1 39.5 ALFABETUL LIMBII ROMANE (SET 31 PLANSE) FARA SIPCI DE PLASTIC CPA1-1 1 179.51 Suprafata laminata - linii(1000X700mm) SLL 6 12.6 Suprafata laminata- clasele primare Tip 1(1000x700m) SLCP 6 12.6 Set 5 instrumente de lucru la tabla (cu magnet) MSETmg-G 1 213 Set 10 corpuri geometrice MSG10W 1 307
- Număr anunț
- DA27112969
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA GAINESTI (CUI 33589590)
- Furnizor / câștigător
- EURODIDACTICA SRL (CUI 21693430)
- Cod CPV
- 39162100-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.098,71 RON
- Valoare atribuită
- 1.098,71 RON
- Data publicării
- 17.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 18.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.