Atribuită
Cumpărare directă
Pachet articole de birou Noki Set 100 Mape / file protectie cristal A4, tip "U" groase 90 microni set 10 Exxo Set 100 buc mape plastic (file protectie), A4 transparente cu perforatii lateral set 2 Memoris-Precious Cutter mare cu sina metalica buc 1 Pelikan Soft Gel ALBASTRU, pix cu gel corp si capac plastic buc 20 Schneider Tops 505F - Pix unica folosinta ALBASTRU, varf fin buc 50 Herlitz Radiera SPECK ovala buc 2 Schneider Maxx 130 marker permanent NEGRU, varf conic 1-3mm buc 10 Office Banda adeziva transparenta 50mm x 66m buc 5 Stanger Buretiera cu gel pe baza de glicerina 20ml buc 3 Herlitz Rezerva cub notite ALB, 900 file 80g, hartie fara celuloza, infoliat buc 2 Agrafe de birou metalice, nichelate, 28mm, 100 buc/cutie cutie 4 Agrafe de birou metalice 33mm, 100 buc/cutie cutie 12 Agrafe birou metalice, nichetale, 78mm, cutie 50buc cutie 5 Biblioraft ROSU PP 7.5cm, inel, eticheta, margini metalice buc 7 Biblioraft VERDE PP 7.5 cm, inel, eticheta, margini metalice buc 8 MAX Biblioraft ALBASTRU inchis (NAVY) PP 5.5 cm, cu eticheta inlocuibila, margini buc 6 Stanger Set 6 textmarkere fluorescente, virf tesit 1-5mm set 1 Herlitz Suport vertical plastic ALBASTRU pt. documente buc 6 Index adeziv plastic 45x12 mm, 5 cul. neon/set, 25 file/cu set 6 Hopax Notes adeziv 76x76 mm, 100 file/set galben pastel buc 3 Rapesco Decapsator cu gheare metalice invelite in plastic, cu sistem de blocare buc 2 Alco Foarfeca de birou ergonomica 21,5 cm buc 2 CENTRUM Perforator metalic pentr
- Număr anunț
- DA27117494
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL DE BIOLOGIE BUCURESTI (CUI 4183326)
- Furnizor / câștigător
- OFFICE MAX SRL (CUI 10839469)
- Cod CPV
- 30199000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.130,78 RON
- Valoare atribuită
- 2.130,78 RON
- Data publicării
- 17.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 18.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.