Atribuită Cumpărare directă

CORN CU CIOCOLATA MAGIC ************Produsele achizitionate vor fi insotite de certificate de calitate, ambalate (dupa caz), bine sigilate, asigurat transport in conditii standard, etichetate, cu data producerii / procesarii, data expirarii si compozitia produsului. Termen de valabilitate pentru produsele achizitionate sa fie de cel putin un an.

Număr anunț
DA27121824
Autoritate contractantă
Centrul de Ingrijire si Asistenta pentru Persoane Adulte cu Handicap Liliesti-Baicoi (CUI 2844057)
Furnizor / câștigător
ROMCONSTANT IMPEX GHEORGHE STEFANICA S.R.L. (CUI 5351487)
Cod CPV
15820000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.350 RON
Valoare atribuită
1.350 RON
Data publicării
18.12.2020 00:00
Data finalizării
21.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.350 RON

din 1.350 RON estimat