Atribuită Cumpărare directă

TONER HP 2BUC X 113.02

Număr anunț
DA27123002
Autoritate contractantă
SCOALA CU CLASELE I-VIII "TOMA COCISIU (CUI 12864523)
Furnizor / câștigător
FIRST START SOLUTIONS SRL (CUI 34147210)
Cod CPV
30125100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
226,04 RON
Valoare atribuită
226,04 RON
Data publicării
18.12.2020 00:00
Data finalizării
21.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

226,04 RON

din 226,04 RON estimat