Atribuită
Cumpărare directă
Nr. Produs sau serviciu Cant. U.M. Pret buc. Val. TVA Val. TVA Total 1 The computer-mediated therapy of anxiety - Mircea Miclea Cod: 9786068244372 - ASCR 1 BUC 18.8571 18.86 5% 0.94 19.8 2 Biasarea atentiei in anxietate - Corneliu-Marius Cioara Cod: 9789737973801 - ASCR - 10G0 1 BUC 23.1429 23.14 5% 1.16 24.3 3 Jocuri terapeutice - Oana Benga Cod: 9786069770146 - ASCR - 10N4 2 BUC 24 48 5% 2.4 50.4 4 Consiliere si orientare. Ghid de educatie pentru cariera. Activitati pentru clasele IX-XII/SAM - Gabriela Lemeni Cod: 9786068244396 - ASCR - 11M4 2 BUC 34.2857 68.57 5% 3.43 72 5 Consiliere si Orientare. Ghid de educatie pentru cariera - Gabriela Lemeni Cod: 9789737973900 - ASCR - 11M4 2 BUC 42 84 5% 4.2 88.2 6 Consiliere si Orientare. Ghid de educatie pentru cariera. Activiati pentru clasele V-VIII - Gabriela Lemeni Cod: 9786068244228 - ASCR - 11M4 2 BUC 30.8571 61.71 5% 3.09 64.8 7 Dezvoltarea competentelor emotionale si sociale la prescolari. Ghid practic pentru educatori - Catrinel A. Stefan Cod: 9789737973993 - ASCR - 13M6 2 BUC 44.5714 89.14 5% 4.46 93.6 8 Detectia minciunii si a comportamentului simulant: Dileme si oportunitati - Aldert Vrij Cod: 9786068244488 - ASCR - 13N6 1 BUC 49.7143 49.71 5% 2.49 52.2 9 Planuri de tratament si interventii pentru depresie si anxietate ( Editia a II-a) - Robert L. Leahy (plus CD-ROM) Cod: 9786069770061 - ASCR - 13N6 2 BUC 84 168 5% 8.4 176.4 10 Taraundevinerierajoi - Octav Pancu-Iasi Cod: 9786069770030 - ASCR - 17F1 1 BUC 41.1429 41.14
- Număr anunț
- DA27119240
- Autoritate contractantă
- CENTRUL JUDETEAN DE RESURSE SI ASISTENTA EDUCATIONALA TELEORMAN (CUI 18788247)
- Furnizor / câștigător
- GRUP DZC S.R.L. (CUI 38027313)
- Cod CPV
- 22111000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.519,22 RON
- Valoare atribuită
- 1.519,22 RON
- Data publicării
- 17.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 18.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.