Atribuită
Cumpărare directă
Pete motanul si cele douasprezece zile grozave de Craciun de James Dean, Kimberly Dean (2020) [Editura Nemira] (396156) 1 Baba Iarna intra-n sat... si alte poezii - Editie ilustrata de Otilia Cazimir [Editura Regis] (205280) 1 Prieteni fara grai 4 (2007) [Editura Crisan] (68346) 1 Vrei sa fii prietenul meu? de Eric Carle (2009) [Editura Cartea Copiilor] (138701) 1 Omida mancacioasa de Eric Carle (2007) [Editura Cartea Copiilor] (81732) 1 Gargarita morocanoasa de Eric Carle, Alexandru Calin (2015) [Editura Cartea Copiilor] (387474) 1 Ninsoarea din vis de Eric Carle (2016) [Editura Cartea Copiilor] (283129) 1 Cameleonul de Eric Carle (2016) [Editura Cartea Copiilor] (370740) 1 Licurici isi cauta amici de Eric Carle (2018) [Editura Cartea Copiilor] (350915) 1 Para Sara Balaioara. Poveste pentru copii de 3-5 ani (Format A5) de Luiza Chiazna (2012) [Lizuka Educativ] (304335) 1 Pachet Unde traiesc animalele? (4 carti) de Albert Asensio, Alexandra Rotuna (2018) [Lizuka Educativ] (351133) 1 Cine face...? Animale si pasari domestice de Dorin Bujdei (2020) [Lizuka Educativ] (380753) 1 Pachet Anotimpurile (4 carti) de Albert Asensio (2018) [Lizuka Educativ] (308774) 1 Pupo si Miti invata zilele saptamanii de Mirabela Les (2018) [Editura Okart] (345311) mai putin
- Număr anunț
- DA27123500
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA PETOFI SANDOR LIVADA (CUI 17375110)
- Furnizor / câștigător
- LIBRĂRIE . NET SRL (CUI 13784260)
- Cod CPV
- 22113000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 484,63 RON
- Valoare atribuită
- 484,63 RON
- Data publicării
- 18.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 21.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.