Atribuită
Cumpărare directă
SCAUN DIRECTORIAL US65 NEGRU Culoare NEGRU Tip Material baza si manere metal cromat, tapiterie textil/PVC Greutate 16.00 kg Greutate maximă admisă 120kg Dimensiune produs 57x68x114-124cm Dimensiune ambalaj 66x32x58,5cm Garantie 24 luni. Scaunul directorial US65 este fabricat din material textil de inalta calitate, baza si manerele din metal cromat. Produsul este prevazut cu piston pe gaz pentru reglare pe inaltime si mecanism de balans. Greutatea maxima recomandata este 120 kg.
- Număr anunț
- DA27126782
- Autoritate contractantă
- Scoala Gimnaziala Piscolt (CUI 17312651)
- Furnizor / câștigător
- INK BIROTICA SRL (CUI 32794252)
- Cod CPV
- 33193120-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.580 RON
- Valoare atribuită
- 2.580 RON
- Data publicării
- 18.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 21.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.