Atribuită
Cumpărare directă
1.colier plastic-1x14.28lei/buc;2.prezon+saiba+piulitaM8-8x1lei/set;3.prelungitor3m-4x19.33lei/buc;4.butuc-1x35.29lei/buc;5.silicon-1x13.03lei/buc;6.disc abr125-2x3.78lei/buc;7.intrerupator-3x5.88lei/buc;8.sfoara-2x4.20lei/ghem;9.aracet-6x5.04lei/buc;10.intrerupator ST-3x6.30lei/buc;11.comutatorST-1x7.14lei/buc;12.negrese55-50x0.05lei/buc;13.negrese45-50x0.04lei/buc;14.prelungitor 5m-2x25.21lei/buc;15.banda izolir-1x2.52lei/buc;16.cutter-2x4.20lei/buc;17.lac2.5l-1x54.62lei/cutie
- Număr anunț
- DA27131616
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA NR. 2, ORASUL COMARNIC (CUI 29084727)
- Furnizor / câștigător
- TREI ORI TREI SRL (CUI 11180462)
- Cod CPV
- 44190000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 359,94 RON
- Valoare atribuită
- 359,94 RON
- Data publicării
- 18.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 21.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.