Atribuită Cumpărare directă

executam lucrari metalice , porti, garduri , repartii metalice in functie de cerintele beneficiarului\ conformantemasuratorii anexate , se va executa o imprejmuire si poarta metalica

Număr anunț
DA27117890
Autoritate contractantă
COMUNA NOJORID (CUI 4454999)
Furnizor / câștigător
TTR SERVICE TRUCK S.R.L. (CUI 40798905)
Cod CPV
45223210-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
16.807 RON
Valoare atribuită
16.807 RON
Data publicării
17.12.2020 00:00
Data finalizării
18.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.807 RON

din 16.807 RON estimat