Atribuită
Cumpărare directă
Oferta de asigurare raspundere profesionala pentru Dispensar nr.1 TBC Galati, Dispensar nr.2 TBC Galati, Dispensar TBC Tg. Bujor, Dispensat TBC Tecuci. Perioada de asigurare: 01.01.2021-31.12.2021. Suma de plată: 204 EUR, estimat lei 994, 00. Moneda în care se face plata (în echivalent la data plăţii): RON.
- Număr anunț
- DA27135261
- Autoritate contractantă
- SPITALUL DE PNEUMOFTIZIOLOGIE GALATI (CUI 4068718)
- Furnizor / câștigător
- INTER BROKER DE ASIGURARE SRL (CUI 28647300)
- Cod CPV
- 66516500-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 994 RON
- Valoare atribuită
- 994 RON
- Data publicării
- 21.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 21.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.