Atribuită Cumpărare directă

Sudura-Lacatuserie la Buldoexcavator. Sudura-Lacatuserie la lama dezapezire OS Cugir

Număr anunț
DA27139353
Autoritate contractantă
REGIA NATIONALA A PADURILOR - ROMSILVA RA (CUI 1590120)
Furnizor / câștigător
SERB FELICIAN (CUI 35826707)
Cod CPV
45421160-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.605 RON
Valoare atribuită
3.605 RON
Data publicării
21.12.2020 00:00
Data finalizării
22.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.605 RON

din 3.605 RON estimat