Atribuită
Cumpărare directă
1 HARTIE FOTO A4 HP 100FILE Q2510A BUC 1.00 2 CARD SDS 65GB BUC 1.00 3 HARTIE A4. ABSOLUT TOP 15.00 4 MOUSE A4TECH USB OP-620D-U1 BUC 1.00 5 CUTIE ARHIVARE 150MM BUC 100.00 6 HARTIE A4. ABSOLUT TOP 10.00 7 BATERIE 9V BUC 4.00 8 PIX METALIC BUC 2.00 9 FILE PROTECTIE NOKI 100BUC/SET SET 1.00 10 CAPSATOR KANGARO 30 COLI DSE-335 BUC 1.00 11 PERFORATOR KANGARO - PERFO 40 BUC 1.00 12 USB FLASH KINGSTON 3.0 32GB KG-DT100G3/32GB BUC 1.00 13 PIX PENSAN MY TECH BUC 25.00 14 BATERIE DURACELL LR06/4SET BUC 2.00
- Număr anunț
- DA27128964
- Autoritate contractantă
- COMUNA ROMANI (PRIMARIA COMUNEI ROMANI) (CUI 2612995)
- Furnizor / câștigător
- SYSTEM PRO SRL (CUI 17718057)
- Cod CPV
- 30192700-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 863,88 RON
- Valoare atribuită
- 863,88 RON
- Data publicării
- 18.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 21.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.