Atribuită
Cumpărare directă
Configuratia Antreprenor PM (Antemasuratoare, Ofertare, Decontare, Project Manager) + Mentenanta 2 ani: dec. 2021 - dec. 2023. Mentenanta pentru perioada dec. 2020 - dec. 2021 este gratuita. Antemasuratori, liste de lucrari si liste de resurse; Calculul cantitatilor de lucrari (volume, suprafete, greutati, etc.); Evaluarea costurilor de executie pentru lucrarile de constructii si instalatii; Devizul-oferta, listele de resurse si listele de echipamente: C5-C11, F3-F5; Graficul de executie a lucrarilor C1/F6; Devizul General si rapoartele centralizatoare C2, C3, Deviz Obiect, F1, F2; Dosarul de ofertare a lucrarilor de executie in conformitate cu caietul de sarcini; Norme proprii, norme derivate si norme compuse (grupate) Situatii de plata pentru decontarea lucrarilor executate; Note de renuntare si Note de comanda suplimentara aferente situatiilor de plata; Centralizatorul situatiei de plata (CSP); Borderoul centralizator al situatiilor de plata (BCSP); Borderoul centralizator al productiei (BCP); Indicatoare de norme de deviz colectiile 1981, 1999, 2000/2006, 2010-IntelSOFT precum si normele ENEL (pe puncte). Planificarea activitatilor - destinat intocmirii planificarii proiectelor in grafic gantt, drumul critic, graficul de incarcare a resurselor Nivelarea resurselor - destinat calculului alocarii resurselor
- Număr anunț
- DA27133836
- Autoritate contractantă
- U.M. 0575 Bucuresti - Directia Generala de Jandarmi a Municipiului Bucuresti (CUI 4340676)
- Furnizor / câștigător
- INTERSOFT START SOLUTIONS SRL (CUI 33322231)
- Cod CPV
- 48600000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.300 RON
- Valoare atribuită
- 6.300 RON
- Data publicării
- 18.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 21.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.