Atribuită
Cumpărare directă
Model 980-001202 Specificatii tehnice Tip sistem 2.1 Putere RMS 40 W Banda de frecventa 55 Hz - 20 kHz Putere satelit RMS 8 W Putere subwoofer RMS 40 W Distorsiuni 85 dB Amplificare Integrata Impedanta 10000 Ohm Iesire casti Da Telecomanda Nu Culoare Negru Dimensiuni (L x l x h) 192x157x108 Dimensiune subwoofer (L x l x h) 192x157x108 Altele Greutate: 3.17 Kg
- Număr anunț
- DA27157880
- Autoritate contractantă
- Liceul Teoretic "Petreu Maior (CUI 17958190)
- Furnizor / câștigător
- FANPLACE IT S.R.L. (CUI 31962960)
- Cod CPV
- 32342412-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.268,80 RON
- Valoare atribuită
- 2.268,80 RON
- Data publicării
- 22.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 23.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.