Atribuită
Cumpărare directă
HARTIE IGIENICA 1STR ROZ 48BUC/BAX SIDE ECONOMY NUMAR DE REFERINTA: 00142228 PRET DE CATALOG: 0,36 RON / Unitate de masura UNITATE DE MASURA: buc COD SI DENUMIRE CPV: 33761000-2 Hartie igienica (Rev.2) DESCRIERE: HARTIE IGIENICA 1STR ROZ 48BUC/BAX SIDE ECONOMY
- Număr anunț
- DA27134936
- Autoritate contractantă
- COLEGIUL NATIONAL CUZA-VODA (CUI 3602710)
- Furnizor / câștigător
- INFO TRUST SRL (CUI 16370727)
- Cod CPV
- 33761000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 138,24 RON
- Valoare atribuită
- 138,24 RON
- Data publicării
- 20.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 21.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.