Atribuită Cumpărare directă

Rucsac Lenovo Nava pentru laptop de 15.6inch, Blue - 1 bucata Geanta Lenovo Top Loader pentru laptop de 15.6inch, Blue - 3 bucati Hub USB Gembird UHB-CT02, 4x USB 2.0, Black - 3 bucati Boxa portabila Akai SS023A-X10, Negru - 2 bucati Boxa portabila Akai ABTS-112, Black - 1 bucata Mouse Optic Logitech B170, USB Wireless, Black - 2 bucati mai putin

Număr anunț
DA27133876
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA RACIU (CUI 29144330)
Furnizor / câștigător
FLAX COMPUTERS SRL (CUI 14639030)
Cod CPV
32322000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.863,93 RON
Valoare atribuită
1.863,93 RON
Data publicării
18.12.2020 00:00
Data finalizării
21.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.863,93 RON

din 1.863,93 RON estimat