Atribuită
Cumpărare directă
HARTIE IGIENICA 10 ROLE 3 STRATURI ALINT PRACTIC N000264 1 PROSOAPE BUCATARIE 45FOI 2/SET CONY SOFT N99031 3 SERVETELE UMEDE SPRING LINE 120BUC N00764 2 SERVETELE CUTIE 150/SET MISAVAN 10000 1 SACI MENAJ OPTIMA SANO 120L N06546 2 BURETE SPIRALA INOX N30958 1 BURETI VASE SWEET HOME 10/SET N12435 1 PROSOP HARTIE 2ROLE/50FOI SANO PAPER TOWEL N04979 6 SAPUN LICHID CU POMPITA CONY 500ML N01410 2 DOMESTOS 5L N79763 1 REZERVA MOP PERIND 250G P07786 1 HARTIE IGIENICA 3STR 10 ROLE 90022081 1 SACI MENAJ OPTIMA SANO 35L N06522 2 REZERVA DETERGENT GEAMURI SANO 750ML N17275 1 SERVETELE UMEDE CU CAPAC SPRING LINE 72BUC N00252 1 DETERGENT VASE FAIRY 450ML P06509 1 ODORIZANT WC SOLID SWEET P07455 2 PROSOP BUCATARIE ALINT 60 METRI 2 STRATURI N00370 1 MATURA LATA GP N02643 1 COADA LEMN MATURA P06132 1
- Număr anunț
- DA27133886
- Autoritate contractantă
- Inspectoratul Teritorial pentru Calitatea Semintelor si Materialului Saditor Giurgiu (CUI 4852420)
- Furnizor / câștigător
- AMM (CUI 9098809)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 162,93 RON
- Valoare atribuită
- 162,93 RON
- Data publicării
- 18.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 21.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.