Atribuită Cumpărare directă

Saci galbeni „Pericol biologic”, 40 litri, 500x700mm, 50 microni, ADR Iprochim Saci galbeni „Pericol biologic”, 120 litri, 700x1000mm, 50 microni, ADR Iprochim, pt. Europubelă Saci galbeni imprimati "Pericol Biologic", 25 litri - 500x520 mm, 35 microni Saci galbeni „Pericol biologic”, 140 litri, 750x1200mm, 50 microni, ADR Iprochim, pt. Europubelă

Număr anunț
DA27137365
Autoritate contractantă
DIRECTIA SANITARA VETERINARA SI PENTRU SIGURANTA ALIMENTELOR NEAMT (CUI 2613532)
Furnizor / câștigător
FLEXAL IMPEX SRL (CUI 5788016)
Cod CPV
19640000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.470 RON
Valoare atribuită
1.470 RON
Data publicării
21.12.2020 00:00
Data finalizării
22.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.470 RON

din 1.470 RON estimat