Atribuită Cumpărare directă

Vacutainer biochimie - dop rosu clot activator 6 ml , Ace recoltare vacutainer 18G

Număr anunț
DA27131742
Autoritate contractantă
DIRECTIA SANITARA VETERINARA SI PENTRU SIGURANTA ALIMENTELOR ALBA (CUI 5823920)
Furnizor / câștigător
ROVAL MED SRL (CUI 14277070)
Cod CPV
33141300-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
22.704 RON
Valoare atribuită
22.704 RON
Data publicării
18.12.2020 00:00
Data finalizării
21.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

22.704 RON

din 22.704 RON estimat