Atribuită Cumpărare directă

PACHETUL ESTE COMPUS DIN URMATOARELE MATERIALE TABLOU PT 8 POZ.-1BUC/DOZA PT 100X100-12BUC/CABLU 3X2,5-50ML/CABLU 3X1,5-200ML/COPEX D16-200ML/BANDA HILTI D6-1ROLA/INTRERUPATOR MODULAR GEWIS-4BUC/CUTIE PT 4P GEWIS-1BUC/SIG. BIPOLARA 10A-2BUC/SIG.BIPOLARA 16A-1BUC/CORP NEON ECHIPAT CU TUBURI LED-18BUC/PRIZA DUBLA PT-2BUC/REFLECTOR LED 50W-6BUC

Număr anunț
DA27154613
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL PENTRU SITUATII DE URGENTA VASILE GOLDIS AL JUDETULUI ARAD (CUI 3861889)
Furnizor / câștigător
DIAMANTINO SRL (CUI 4935453)
Cod CPV
31600000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.686,84 RON
Valoare atribuită
4.686,84 RON
Data publicării
22.12.2020 00:00
Data finalizării
23.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.686,84 RON

din 4.686,84 RON estimat